BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

HAKKIMIZDA

1972'den Günümüze, Şehirlere Değer Katanların Hikayesi

SADECE YENİ BİR EV DEĞİL, YENİ BİR HAYAT

1972 yılında bu güne şehirlere değer katmaya, çağın ötesinde yapılar inşa etmeye adanmış bir firmayız. Yenilenen şehirlere simge projeler ile hayat, ruh ve özgünlük katmak ilk hedefimiz. Tüm projelerimizde daha ilk görüşte bize ait olduğunu belli eden çağın ötesinde mimari yaklaşım ile hayat vermekteyiz. İnşaat sektörünün temellerinden yetişip gelmiş ve bugün İzmir'in öncü projelerine ismini yazdıran KILIÇOĞLU İNŞAAT markası 2005 yılında İzmir'de kuruldu. Tüm bilgi, birikimimiz ve vizyonunuumuzu kurumsal bir çatı altında geleceğe taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Şaban Kılıçoğlu Kılıçoğlu İnş. Yön. Kur. Bşk.
  • 1969 yılında İstanbul'dan İzmir'e yerleşip faaliyetini inşaat sektöründe sürdüren Şaban KILIÇOĞLU, Kılıçoğlu İnşaat adı altında çoğunluğu Karşıyaka bölgesinde olmak üzere İzmir'de 1000 in üzerinde konut projesi gerçekleştirmiştir. Bu süreçte kazandığı tüm tecrübe ve bilgi birikimini 2005 yılında kurduğu Kılıçoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat adı altında sektöre kazandırmıştır. Bu gün Sn. Şaban Kılıçoğlu’ın önderliğinde Oğulları tarafından faaliyetleri sürdürülmektedir. KILIÇOĞLU İNŞ. MÜH. MİM. LTD. ŞTİ. 2005 yılından itibaren Kılıçoğlu A.Ş. den ayrılarak Şaban Kılıçoğlu tarafından 2005 yılında İzmir de kurularak, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ve faaliyet gösterdiği alanlarda 50 yıllık deneyimini müşterileriyle paylaşmayı esas alan bir firmadır.

    Geleceğe Giden Yolda Kılıçoğlu inşaat üstlendiği inşaat projeleri ile kentlere değer katmayı ilke edinmiştir. Faaliyet gösterdiği lokasyonlarda kentsel değerler yaratmakata ve ekonomik değer kazandırmaktadır. Üstlenici firma olarak ele aldığı projelerle hem mülk sahipleri hemde konut sahibi olmak isteyen müşterilerine ekonomik değeri yüksek, kaliteli ve mimari açıdan mükemmeli yakalayan konutlar inşaa etmektedir.

    Gelecek Çok Uzak Değil Bu güne kadar gerçekleştirdiği projeleri ile her zaman çağın ve zamanın ötesinde çizgiler yakalamayı başarmış bir firma olarak, geleceğin mimari ve yapı anlayışını şimdiden hayatımıza kazandırmak en önemli amaçlarımızdan. Kılıçoğlu İnşaat olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde öncü ve yenilikçi yaklaşımımızı devam ettirmek temel vizyonumuzdur.

1972 Yılından Bu Güne Kadar, Hayata Geçirdiği Tüm Projeleriyle, Kentlere Yeni Değerler Katmakta. Sadece Bir Konut İnşa Etmek Değil, Yeni Bir Tarz, Yeni Bir Değer Yaratmak

Kılıçoğlu Mim. Müh. İnş. ve Malz.Özel Yurt Egitim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti.